Ocenenia

Naša práca hovorí za nás. Sme hrdí na ocenenia, ktoré dostávame.

Diverzita, vedenie a zapájanie sa zamestnancov

Naše ocenenia

Spoločnosť AbbVie Slovenská republika sa na základe štúdie Aon Best Employers, neskôr Kincentric Best Employer, opakovane stala najlepším zamestnávateľom Slovenska roku 2013, 2016 a 2019. Hlavným kritériom pre udelenie tohto prestížneho titulu je hodnotenie personálnej politiky a praktík spoločnosti jej vlastnými zamestnancami.

"Ocenenie Best Employer je pre nás jasným signálom, že sa vo vytváraní našej firemnej kultúry uberáme správnym smerom. Ďakujem všetkým našim zamestnancom, ktorí sa prieskumu zúčastnili a prispeli tak k tomuto skvelému výsledku. Úspech sme dosiahli predovšetkým vďaka našej tímovej spolupráci, zodpovednosti a vysokej miere motivovanosti."

MUDr. Branislav Trutz, generálny riaditeľ AbbVie Česká republika a Slovensko

Spoločenská zodpovednosť

Naše ocenenia

Za naše aktivity v rámci spoločenskej zodpovednosti sme získali celý rad globálnych ocenení.

Zistite viac

Odborové a ďalšie ocenenia

Naše ocenenia

Naše projekty sú úspešné aj v odborových súťažiach. V roku 2017 sme získali 2. miesto v prestížnej národnej súťaži PR projektov PROKOP za našu osvetovú komunikačnú kampaň zameranú na zápalové ochorenie chrbtice.

V roku 2019 občianske združenie Malíček udelilo našej spoločnosti ocenenie Purpurové srdce za výraznú podporu k zlepšeniu starostlivosti o predčasne narodené deti. S malíčkom spolupracujeme už od jeho založenia v roku 2011 a podieľali sme sa na celom rade úspešných projektov pre predčasne narodené deti a ich rodičov.