Skip to main content

Ocenenia

Naša práca hovorí za nás. Sme hrdí na ocenenia, ktoré dostávame.

Diverzita, vedenie a zapájanie sa zamestnancov

Naše ocenenia

Spoločnosť AbbVie Slovensko získala v júni 2022 prestížne ocenenie Great Place to Work®, ktoré je založené na hodnotení firemnej kultúry jej zamestnancami.

V rokoch 2013 a 2016 sa opakovane stala podľa štúdie Aon Best Employers najlepším zamestnávateľom roka v kategórii malé a stredné firmy. Hlavným kritériom pre udelenie tohto titulu bolo hodnotenie personálnej politiky a praktík spoločnosti jej vlastnými zamestnancami.

"Ocenenie Great Place to Work® je pre nás jasným signálom, že sa vo vytváraní našej firemnej kultúry uberáme správnym smerom. Ďakujem všetkým našim zamestnancom, ktorí sa prieskumu zúčastnili a prispeli tak k tomuto skvelému výsledku. Úspech sme dosiahli predovšetkým vďaka našej tímovej spolupráci, zodpovednosti a vysokej miere motivovanosti."

MUDr. Branislav Trutz, generálny riaditeľ AbbVie Česká republika a Slovensko

Spoločenská zodpovednosť

Naše ocenenia

Za naše aktivity v rámci spoločenskej zodpovednosti sme získali celý rad globálnych ocenení.

Zistite viac

Odborové a ďalšie ocenenia

Naše ocenenia

Naše projekty sú úspešné aj v odborových súťažiach. V roku 2017 sme získali 2. miesto v prestížnej národnej súťaži PR projektov PROKOP za našu osvetovú komunikačnú kampaň zameranú na zápalové ochorenie chrbtice.

V roku 2019 občianske združenie Malíček udelilo našej spoločnosti ocenenie Purpurové srdce za výraznú podporu k zlepšeniu starostlivosti o predčasne narodené deti. S malíčkom spolupracujeme už od jeho založenia v roku 2011 a podieľali sme sa na celom rade úspešných projektov pre predčasne narodené deti a ich rodičov.