Inklúzia a diverzita

Dôležitou súčasťou našej firemnej kultúry je diverzita. Našim zamestnancom poskytujeme všetky nástroje, tréningy a skúsenosti, ktoré potrebujú k rozvoju svojho potenciálu.

Inklúzia a diverzita v AbbVie

Pomáhame pacientom vo viac ako 170 krajinách sveta. Každý z nich je iný a bojuje s inými zdravotnými problémami. Mať rôznorodý tím a inkluzívnu kultúru je preto nevyhnutnosťou.

Richard Gonzalez posing for photo

Richard A. Gonzalez, predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ

"Vývoj a distribúcia inovatívnych liekov, ktoré pacientom zachraňujú život, si vyžaduje rozdielne prístupy a uvažovanie. Aby sme mohli plniť naše poslanie dnes aj v budúcnosti, je pre nás zásadné spolupracovať s odborníkmi z rôznych oblastí a s rozdielnym myslením."

Richard A. Gonzalez, predseda predstavenstva a výkonný riaditeľ

Rozvíjajte svoj potenciál s naším programom Employee Resource Groups (ERG)

Program ERG združuje ľudí, ktorí majú spoločný záujem podporovať nielen rôznorodé a inkluzívne pracovné prostredie. Zameriava sa tiež na mentoring, networking, profesionálny rozvoj a získavanie talentov. Navyše, vedia sa pritom aj zabávať!

Pridajte sa k jednej z našich skupín ERG*:

*Nie všetky skupiny ERG pôsobia vo všetkých krajinách.

video inclusion

Rozvíjajte svoju kariéru pomocou mentoringu

Sme presvedčení, že mentoring je skvelý spôsob, ako rozvíjať svoju kariéru – či už mentoring prijímate, alebo ho poskytujete. Ponúkame celý rad mentoringových programov, ktoré podporujú našu kultúru vzájomnej spolupráce. Mentoring má v AbbVie množstvo foriem a pomáha zamestnancom vo všetkých fázach ich kariérneho rozvoja, či už ide o partnerstvo medzi dvoma kolegami alebo neformálny spôsob načúvania.

Ocenenie za inklúziu a diverzitu

Za náš prístup k diverzite sme získali rad ocenení, ako sú Working Mother, Diversity Inc, Human Rights Campaign’s Corporate Equality Index či Illinois Hires Heroes Consortium. Pozrite sa na všetky naše ocenenia.

workingmother logo
ihhc logo
bestlgbt logo
top50 logo