Slovensko - SLOVENČINA VYBRAŤ KRAJINU

JE NÁS VIAC AKO 28 000 A STÁLE RASTIEME. PRIDAJTE SA K NÁM.


career_img_03

Inovácia začína Vami

V spoločnosti AbbVie sa každý deň stretávame, aby sme objavovali a prinášali nové spôsoby, ako skvalitniť ľudské zdravie. Naši zamestnanci sú zanietení a inšpirovaní pozitívnym vplyvom, ktorý môžeme mať na zdravie ľudí a spoločenstiev na celom svete. Máme tisíce zamestnancov s rôznym vzdelaním, odbornými znalosťami a perspektívami. Našim cieľom je skvalitňovanie ľudského zdravia. Opätovné zadefinovanie toho, čo je možné, je našou prácou a vášňou. Naši ľudia menia možnosti na skutočnosť. Objavujte s nami možnosti v spoločnosti AbbVie.


Opustiť stránku abbvie.sk

Vami požadovaná webová stránka AbbVie je určená pre obyvateľov príslušnej krajiny alebo krajín, ako je to uvedené na tejto sránke . V dôsledku toho môže obsahovať informácie o farmaceutických produktoch alebo ich použití, ktoré nie sú schválené v iných krajinách alebo regiónoch. Ak ste obyvateľom inej krajiny ako je tá, pre ktorú je príslušná webová stránka určená, obráťte sa, prosím, na lokálne pobočky AbbVie aby ste získali relevantné informácie o produkte platné v krajine Vášho pobytu.

Vami požadovaná webová stránka AbbVie môže byť v jazyku, ktorý sa líši od jazyka krajiny Vášho pôvodu.

Vami požadovaná webová stránka je špecifická pre daný produkt a nemusí byť optimalizovaná pre Vaše rozlíšenie obrazovky.

Želáte si pokračovať na túto webovú stránku AbbVie?

Koniec abbvie.sk

Poznámka

Kliknutím na odkaz "Áno", opustíte webové stránky AbbVie.

Spoločnosť AbbVie nezodpovedá za obsah stránok, na ktoré sa dostanete po opustení týchto AbbVie webových stránok a tiež nie je zodpovedná ani za obsah ďalších webových lokalít odkazujúcich z týchto webových stránok. AbbVie Vám poskytuje tieto linky iba ako bonus a začlenenie akéhokoľvek odkazu/linku nepredstavuje prepojenie s webovou stránkou AbbVie.

Vami požadovaná webová stránka je špecifická pre daný produkt a nemusí byť optimalizovaná pre Vaše rozlíšenie obrazovky.

Želáte si opustiť túto stránku?