Slovensko - SLOVENČINA VYBRAŤ KRAJINU

PRÍSTUP SPOLOČNOSTI ABBVIE K ZODPOVEDNOSTI

 

Dedičstvom spoločnosti AbbVie je 125-ročná história, počas ktorej sme na trh priniesli lieky, ktoré zmenili životy ľudí. S úctou k tomuto odkazu a jeho vplyvu na budúcnosť sľubujeme, že budeme čeliť rastúcim výzvam v oblasti zdravia vo svete. Vieme, že naša práca osobným a hlbokým spôsobom ovplyvňuje životy pacientov. Z tohto dôvodu veríme, že voči spoločnosti máme výraznú zodpovednosť.

"V spoločnosti AbbVie navzájom a so zanietením spájame pokrokové vedecké postupy spolu s poznaním skúseností pacientov, čo nám umožňuje pomáhať ľuďom žiť lepší a produktívnejší život."


Systém manažmentu kľúčových mienkotvorcov spoločnosti AbbVie 

Spoločnosť AbbVie zhromažďuje vo svojom Systéme manažmentu kľúčových mienkotvorcov („Systém manažmentu KM“) informácie, vrátane osobne identifikovateľných informácií, týkajúce sa kľúčových zákazníkov a lekárov, s ktorými spoločnosť má alebo zamýšľa mať obchodný alebo komerčný vzťah. Podobne ako pri iných podobných systémoch je širším obchodným zámerom Systému manažmentu KM umožniť spoločnosti AbbVie lepšie riadiť, chápať a koordinovať svoje vzťahy so zákazníkmi a lekármi. Systém manažmentu KM obsahuje základné osobné informácie ako mená, tituly, profesionálne príslušnosti a kontaktné údaje, ako aj informácie o minulých a súčasných aktivitách, ktoré môže mať spoločnosť AbbVie so zákazníkmi a lekármi. Tieto informácie môžu byť doplnené informáciami z iných zdrojov. Vďaka tomu vie spoločnosť AbbVie lepšie riadiť aktuálne vzťahy a prípadne rozvíjať budúce iniciatívy v rámci spolupráce. Spoločnosť AbbVie bude uchovávať všetky osobné informácie v Systéme manažmentu KM bezpečným spôsobom v súlade s príslušnými zákonmi. Osobné informácie v Systéme manažmentu KM môžu byť prenášané v rámci skupiny spoločností AbbVie celosvetovo v súlade so zásadami spoločnosti AbbVie a príslušnými zákonmi. Podobne ako pri iných podobných systémoch je širším obchodným zámerom Systému manažmentu KM umožniť spoločnosti AbbVie lepšie riadiť, chápať a koordinovať svoje vzťahy so zákazníkmi a lekármi. Systém manažmentu KM obsahuje základné osobné informácie ako mená, tituly, profesionálne príslušnosti a kontaktné údaje, ako aj informácie o minulých a súčasných aktivitách, ktoré môže mať spoločnosť AbbVie so zákazníkmi a lekármi. Tieto informácie môžu byť doplnené informáciami z iných zdrojov. Vďaka tomu vie spoločnosť AbbVie lepšie riadiť aktuálne vzťahy a prípadne rozvíjať budúce iniciatívy v rámci spolupráce. Spoločnosť AbbVie bude uchovávať všetky osobné informácie v Systéme manažmentu KM bezpečným spôsobom v súlade s príslušnými zákonmi. Osobné informácie v Systéme manažmentu KM môžu byť prenášané v rámci skupiny spoločností AbbVie celosvetovo v súlade so zásadami spoločnosti AbbVie a príslušnými zákonmi.

Zákazníci a lekári majú právo na bezplatné informovanie o údajoch, ktoré sa o nich evidujú v Systéme manažmentu KM, a požiadať o úpravu alebo zmazanie týchto osobných údajov. Za týmto účelom sa obráťte na našu spoločnosť na nasledovnej e-mailovej adrese: privacyoffice@abbvie.com.


Transparentná spolupráca 

V súlade s etickým kódexom EFPIA/AIFP Slovensko, AbbVie zverejňuje prevody hodnôt zdravotníckym pracovníkom  a zdravotníckym organizáciám.

Správa o zverejnení: http://eutransparency.abbvie.com/2019_AbbVie_Slovakia_EFPIA_Report_Final.pdf

Podporné dokumenty: http://eutransparency.abbvie.com/2019_AbbVie_Slovakia_Supporting_Document_Final.pdf  

Správa o zverejnení: http://eutransparency.abbvie.com/2018_AbbVie_Slovakia_EFPIA_Report_Final.pdf

Podporné dokumenty: http://eutransparency.abbvie.com/2018_AbbVie_Slovakia_Supporting_Document_Final.pdf  

Správa o zverejnení: http://eutransparency.abbvie.com/2017_AbbVie_Slovakia_EFPIA_Report_Final.pdf

Podporné dokumenty: http://eutransparency.abbvie.com/2017_AbbVie_Slovakia_Supporting_Document_Final.pdf  

Dokumenty sú dostupné aj na webstránke:
https://www.abbvie.com/our-company/ethics-compliance/physician-payments.html

Bližšie informácie o spracúvaní osobných údajov zdravotníckych odborníkov na účely zverejňovania prevodov hodnôt nájdete tu.


NAŠE PRIORITY

focusimg2_07

PACIENT NA PRVOM MIESTE

Reagovaním na potreby pacientov sme schopní vyvíjať lepšie produkty, ktoré ľuďom pomáhajú zlepšiť ich zdravotný stav.

Náš prístup »

focusimg2_09

INOVÁCIA

Poháňa nás túžba ponúkať vysokokvalitné produkty, ktoré svojimi pozitívnymi účinkami zlepšujú životy našich pacientov a ich komunít.

Naše zanietenie »

focusimg2_11

SPOLUPRÁCA

Každé partnerstvo a každý program sú navrhnuté tak, aby lepšie reagovali na celosvetové zdravotnícke výzvy.

Náš záväzok »

Opustiť stránku abbvie.sk

Vami požadovaná webová stránka AbbVie je určená pre obyvateľov príslušnej krajiny alebo krajín, ako je to uvedené na tejto sránke . V dôsledku toho môže obsahovať informácie o farmaceutických produktoch alebo ich použití, ktoré nie sú schválené v iných krajinách alebo regiónoch. Ak ste obyvateľom inej krajiny ako je tá, pre ktorú je príslušná webová stránka určená, obráťte sa, prosím, na lokálne pobočky AbbVie aby ste získali relevantné informácie o produkte platné v krajine Vášho pobytu.

Vami požadovaná webová stránka AbbVie môže byť v jazyku, ktorý sa líši od jazyka krajiny Vášho pôvodu.

Vami požadovaná webová stránka je špecifická pre daný produkt a nemusí byť optimalizovaná pre Vaše rozlíšenie obrazovky.

Želáte si pokračovať na túto webovú stránku AbbVie?

Koniec abbvie.sk

Poznámka

Kliknutím na odkaz "Áno", opustíte webové stránky AbbVie.

Spoločnosť AbbVie nezodpovedá za obsah stránok, na ktoré sa dostanete po opustení týchto AbbVie webových stránok a tiež nie je zodpovedná ani za obsah ďalších webových lokalít odkazujúcich z týchto webových stránok. AbbVie Vám poskytuje tieto linky iba ako bonus a začlenenie akéhokoľvek odkazu/linku nepredstavuje prepojenie s webovou stránkou AbbVie.

Vami požadovaná webová stránka je špecifická pre daný produkt a nemusí byť optimalizovaná pre Vaše rozlíšenie obrazovky.

Želáte si opustiť túto stránku?