Slovensko - SLOVENČINA VYBRAŤ KRAJINU

RIEŠENIA NIEKTORÝCH NAJVÝZNAMNEJŠÍCH PROBLÉMOV V OBLASTI ZDRAVIA VO SVETE

V spoločnosti AbbVie spájame odborné znalosti a štruktúru overeného farmaceutického lídra so zameraním a zanietením podnikateľa a inovátora. Výsledkom toho je spoločnosť, akú je len zriedkavo možné vidieť v súčasnosti v oblasti zdravotnej starostlivosti. Spoločnosť, ktorá má schopnosť objavovať a zasahovať do všetkých kútov zemegule svojimi možnosťami liečby, ktoré dokážu zlepšovať ľudské životy.

aboutimg_03

Naše zanietenie pomáha pacientom

Inovácia je základným stavebným kameňom podnikania spoločnosti AbbVie ako globálnej biofarmaceutickej spoločnosti. Zameriavame sa na vývoj liekov, ktoré dokážu priniesť presvedčivý klinický účinok, poskytujú merateľné výhody pre pacienta a ekonomickú hodnotu. Obzvlášť sa zameriavame na oblasti, kde existuje významná potreba takýchto riešení, ako napríklad hepatitída C, neurológia, imunológia, onkológia, chronické ochorenie obličiek a zdravotný stav žien.

 

Nachádzame lepšie spôsoby ako pomáhať pacientom

Spoločnosť AbbVie začínala ako vedúca farmaceutická spoločnosť na trhu pod názvom Abbott, ktorú založil v roku 1888 lekár z Chicaga Dr. Wallace Abbott. Od tých čias sa spoločnosť Abbott rozvinula a stala sa celosvetovo vedúcou spoločnosťou v oblasti starostlivosti o zdravie. Poskytuje inovatívne farmaceutické, nutričné, diagnostické a medicínske produkty ľuďom na celom svete.


aboutimg_07

Nový začiatok

Dňa 1. januára 2013 bola založená spoločnosť AbbVie ako biofarmaceutická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou. Zameriava sa na riešenie niektorých najvýznamnejších celosvetových problémov v oblasti zdravia. Spoločnosť AbbVie má stabilitu, zdroje, odborné znalosti a zanietenie na to, aby objavovala, vyvíjala a prinášala na trh prelomové vedecké poznatky, ktoré majú potenciál vyriešiť najväčšie problémy v oblasti zdravia, ktorým dnes svet čelí a bude čeliť aj v budúcnosti. So zanietením a osobným zaangažovaním sa, sme schopní ponúkať služby, ktoré pomáhajú pacientom aj za hranicami medicíny. Svojim osobným prístupom pomáhame ľuďom žiť ich životy lepšie.


ABBVIE JE...
 

Zameraná

Sme zameraní na vývoj špičkových terapií a inovácií.

Vplyvná

Kombinujeme hlboké porozumenie potrieb pacientov so spôsobmi liečby závažných ochorení, ktoré majú vplyv na ľudské životy.

ABBVIE MÁ...

  • Široké porfólio produktov vrátane mnohých liekov, ktoré sú špičkami na trhu.

  • Obchodný a investičný model zameraný na naplnenie neuspokojených potrieb.

  • Osvedčené komerčné kapacity, infraštruktúru a odborné poznatky, zakorenené v 125-ročnej histórii v pozícii inovatívneho lídra vo farmaceutickom priemysle.

  • Viac ako 28 000 zamestnancov, ktorí sa celosvetovo podieľajú na riešení najvýznamnejších výziev týkajúcich sa zdravia.


img1

KARIÉRA

Spoločnosť AbbVie objavuje, vyvíja a komerčne šíri pokrokové spôsoby liečby s cieľom zlepšovať ľudské životy.

Prečítajte si viac »

img2

ZODPOVEDNOSŤ

Prichádzame, aby sme každý deň spoločne objavovali a vyvíjali nové spôsoby, ako zlepšiť životy ľudí.

Prečítajte si viac o našom prístupe »

img3

VEDÚCE POSTAVENIE

Prinášame skúsenosti, aby sme boli úspešní.

Zoznámte sa s našimi vedúcimi osobnosťami »

Opustiť stránku abbvie.sk

Vami požadovaná webová stránka AbbVie je určená pre obyvateľov príslušnej krajiny alebo krajín, ako je to uvedené na tejto sránke . V dôsledku toho môže obsahovať informácie o farmaceutických produktoch alebo ich použití, ktoré nie sú schválené v iných krajinách alebo regiónoch. Ak ste obyvateľom inej krajiny ako je tá, pre ktorú je príslušná webová stránka určená, obráťte sa, prosím, na lokálne pobočky AbbVie aby ste získali relevantné informácie o produkte platné v krajine Vášho pobytu.

Vami požadovaná webová stránka AbbVie môže byť v jazyku, ktorý sa líši od jazyka krajiny Vášho pôvodu.

Vami požadovaná webová stránka je špecifická pre daný produkt a nemusí byť optimalizovaná pre Vaše rozlíšenie obrazovky.

Želáte si pokračovať na túto webovú stránku AbbVie?

Koniec abbvie.sk

Poznámka

Kliknutím na odkaz "Áno", opustíte webové stránky AbbVie.

Spoločnosť AbbVie nezodpovedá za obsah stránok, na ktoré sa dostanete po opustení týchto AbbVie webových stránok a tiež nie je zodpovedná ani za obsah ďalších webových lokalít odkazujúcich z týchto webových stránok. AbbVie Vám poskytuje tieto linky iba ako bonus a začlenenie akéhokoľvek odkazu/linku nepredstavuje prepojenie s webovou stránkou AbbVie.

Vami požadovaná webová stránka je špecifická pre daný produkt a nemusí byť optimalizovaná pre Vaše rozlíšenie obrazovky.

Želáte si opustiť túto stránku?